Виїзд Мобільного Центру надання адміністративних послуг Кремінської міської ради до села Попівка, 12 лютого 2021

12 лютого 2021 року Мобільним Центром надання адміністративних послуг Кремінської міської ради вперше відбувся виїзд до села Попівка, яке увійшло до складу Кремінської територіальної громади в ході адміністративної територіальної реформи. В ході виїзного обслуговування адміністратором було надано 20 довідок про склад сім’ї.

Нещодавно в с. Попівка створено відділене робоче місце адміністратора відділу адміністративних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської ради, який зможе забезпечити надання адміністративних послуг, а саме: реєстрацію місця проживання/зняття, видачу довідки про склад сім’ї, довідку про реєстрацію місця проживання та надання соціальних послуг на постійній основі для місцевих сільських мешканців.

При цьому роботу Мобільного центру надання адміністративних послуг планується запровадити на постійній основі з метою надання більшого спектру адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг Кремінської міської ради працює для своїх мешканців територіальної громади, створюючи для них сприятливі умови.

Наступний виїзд заплановано на 17 лютого 2021 року о 9:00 годині до селищ Діброва та Кузьмине.